upratovanie Liptovský Mikuláš

tepovanie, hĺbkové čistenie a iné profesionálne upratovacie služby
v Liptovskom Mikuláši

UPRATOVANIE LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Rozumieme, že pri rušnom a hektickom životnom štýle, ktorý si vyžaduje starostlivosť o rodinu, plné pracovné nasadenie či realizáciu niekoľkých ďalších aktivít, je niekedy náročné myslieť ešte aj na upratovanie. Čas je veľmi vzácna komodita a mnohí z Vás ho určite netúži premrhať upratovaním. A práve vtedy prichádzame my! Poskytneme Vám profesionálne a spoľahlivé upratovacie služby, ktoré Vám uľahčia život a budete si tak môcť voľný čas vyplniť relaxom alebo inými príjemnejšími a zábavnejšími aktivitami. 

Ponuka našich služieb:

 

CENNÍK UPRATOVACÍCH SLUŽIEB

 

Spoločnosť Clean&Tep Service zabezpečuje komplexné upratovacie služby. Našou prioritou je vdýchnuť Vašim domácnostiam a priestorom nový život a zanechať ich pre Vás v čo najdokonalejšom stave. Všetky úkony spojené s upratovaním realizujeme s použitým technológií od osvedčeného výrobcu KÄRCHER.

Nami poskytované služby uskutočňujeme v oblasti Liptova - v Liptovskom Mikuláši, Liptovskom Hrádku, Ružomberku a všetkých okolitých dedinách

upratovanie Liptovský Mikuláš

TEPOVANIE LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Dôkladné čistenie čalúnenia zvyšuje kvalitu vzduchu v priestoroch, kde sa nachádzate. Plesne, prach či iné alergény sa môžu zdržiavať vo Vašom čalúnení bez povšimnutia. Pravidelné hĺbkové čistenie čalúneného nábytku môže zabrániť šíreniu nežiaducich znečisťujúcich látok vo vzduchu a následne do Vášho tela. Čím skôr teda zainvestujete do hĺbkového čistenia čalúneného nábytku, tým lepšie pre Vás a Vaše zdravie.

 

Mám záujem o služby